KDO JSI A PROČ JSI ZDE ?

Hledat

Přejdi na obsah

KDO JSI A PROČ JSI ZDE ?

DUCHOVNO

  CZ  Celá kniha - KDO JSI A PROČ JSI ZDE ?   
  SK  Celá kniha - KTO SI A PREČO SI TU ?   
  EN  Complete book - WHO ARE YOU AND WHY ARE YOU HERE ?   
KDO JSI A PROČ JSI ZDE ? - Peter Daniel Francuch, 1995, 138 stran, postavení pozemského člověka ve Stvoření. Zpracováno v roce 1984.

OBSAH KNIHY:


ÚVOD: PROČ POTŘEBUJETE ČÍST TUTO KNIHU ?

KAPITOLA 1.
JE HISTORIE ČLOVĚČENSTVA, A TUDÍŽ HISTORIE VAŠEHO VZNIKU, POPISOVANÁ V RŮZNÝCH VĚDECKÝCH A NÁBOŽENSKÝCH KNIHÁCH, PRAVDIVÁ ? JSTE SKUTEČNĚ TÍM, CO ŘÍKAJÍ, ŽE JSTE ? JAKÁ JE PRAVÁ SKUTEČNOST OHLEDNĚ TOHOTO VŠEHO ?KAPITOLA 2.
Z ČEHO SKUTEČNĚ SESTÁVÁTE ? KOLIK JE VE VÁS ÚROVNÍ A ASPEKTŮ ? JAKÉ JE VAŠE MÍSTO A POZICE V TOMTO VESMÍRU A VE VZTAHU K OSTATNÍM ? ŽIJETE SKUTEČNĚ V PŮVODNÍM A PRAVÉM SVĚTĚ ? JAKÝ JE ÚČEL VAŠEHO ŽIVOTA ? ZAPOČALI JSTE SVŮJ ŽIVOT SKUTEČNĚ NA PLANETĚ ZEMI ?KAPITOLA 3.
JAK SKUTEČNĚ VZNIKAJÍ VAŠE PROBLÉMY, STAROSTI, ŠPATNÉ NÁVYKY, STRÁDÁNÍ, UTRPENÍ, NEMOCI, CHOROBY, NEHODY, PŘÍHODY A VŠECHNY OSTATNÍ NEŠTĚSTÍ, POTÍŽE, NEDOSTATKY ATD. ? JAKÉMU ÚČELU VE VAŠEM ŽIVOTĚ SLOUŽÍ ? SKUTEČNĚ JE POTŘEBUJETE ? JAK VE SKUTEČNOSTI VZNIKÁ NEGATIVNÍ STAV ? JEDLA EVA V ZAHRADĚ EDEN SKUTEČNĚ JABLKO A DALA HO JÍST ADAMOVI, KTERÝŽTO ČIN SE POVAŽUJE ZA POČÁTEK VEŠKERÉ LIDSKÉ BÍDY A NEGATIVNÍHO STAVU ? CO TO VŠECHNO SKUTEČNĚ ZNAMENÁ A OZNAČUJE ? JAKÝ TO MŮŽE MÍT VZTAH K VAŠEMU VLASTNÍMU OSOBNÍMU ŽIVOTU ČI KAŽDODENNÍMU ŽITÍ ?KAPITOLA 4.
JAKÉ JSOU NÁLEŽITÉ, SPRÁVNÉ, PRAVÉ, ÚČINNÉ, ÚSPĚŠNÉ PROSTŘEDKY A ZPŮSOBY JAK NALÉZT VAŠÍ CESTY ZPĚT K PRAVÉMU ŽIVOTU, KE SVÉMU PRAVÉMU NITERNÉMU JÁ, KE SVÉ NITERNÉ MYSLI A K PRAVÉMU ŠTĚSTÍ ? JAK SE V SOBĚ ZBAVIT VŠEHO, CO VÁM ZPŮSOBUJE VŠECHNY DRUHY PROBLÉMŮ A POTÍŽÍ, AŤ JSOU DUCHOVNÍ, DUŠEVNÍ, EMOČNÍ, INTELEKTUÁLNÍ, SEXUÁLNÍ, OSOBNÍ ČI FYZICKÉ NEBO JAKÉKOLI JINÉ BEZ JAKÉKOLI VÝJIMKY ?KAPITOLA 5.
JAK NEUSTÁLE A NÁLEŽITĚ UDRŽOVAT SVŮJ DUCHOVNÍ, DUŠEVNÍ, CITOVÝ, INTELEKTUÁLNÍ A VŮBEC VEŠKERÝ BLAHOBYT A ŠTĚSTÍ, ANIŽ BYSTE NESKLOUZLI ČI SE NEVRÁTILI ZPĚT, KE SVÉMU PŘEDEŠLÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU, KTERÝ VÁS NIČÍ, ANEBO ANIŽ BYSTE STAGNOVALI NA JEDNOM MÍSTĚ ? JAK NAPLNIT ÚČEL SVÉHO ŽIVOTA NA ZEMI K VLASTNÍ SPOKOJENOSTI A KE SPOKOJENOSTI SVÉHO STVOŘITELE ? KONČÍ VÁŠ OSOBNÍ, JEDINEČNÝ A SEBEUVĚDOMĚLÝ ŽIVOT VAŠÍ FYZICKOU SMRTÍ ? CO SE S VÁMI STANE PO TÉ, CO OPUSTÍTE SVÉ TĚLO A TUTO ZEMI ?ZÁVĚR
VÍTE NYNÍ SKUTEČNĚ, KDO JSTE A PROČ JSTE ZDE A CO TO ZNAMENÁ BÝT PRAVOU DUCHOVNÍ A ŠŤASTNOU LIDSKOU BYTOSTÍ – LIDSKOU BYTOSTÍ INTEGROVANOU ? KNIHA KE STAŽENÍ ...

 KNIHA KE STAŽENÍ ...


     NZPJK                                    DUCHOVNÍ ŠKOLA                                    ZÁKLADY DUCHOVNOSTI      ÚVOD | DUCHOVNO | ZDRAVÍ | KONTAKTY | MAPOVÁNÍ STRÁNKY